Regulamin wykorzystania voucherów

1. Vouchery Luline ("Vouchery") mają wartości kwotowe.

2. Vouchery mają określony termin ważności.

3. Vouchery mają określoną, ograniczoną ilość użyć.

4. Vouchery mogą być wykorzystane w sklepie internetowym Luline

5. Vouchery obowiązują na wszystkie produkty, o ile nie określono inaczej na Voucherze.

6. Vouchery nie mogą być przedmiotem handlu.

7. Jednostkowa wartość kwotowa Vouchera może być wykorzystana jedynie w całości. Jeżeli wartość zakupów jest niższa niż jednostkowa wartość kwotowa Vouchera, Voucher nie może być wykorzystany. Jeżeli wartość zakupów jest wyższa niż wartość Vouchera, wartość Vouchera jest odejmowana od wartości zakupów i pozostała kwota jest do opłacenia.

8. Na Voucherach jest umieszczony kod, który należy wprowadzić w Koszyku w polu "Mam kupon rabatowy". Wartość Vouchera zostanie odjęta od wartości zamówienia po kliknięciu przycisku "Użyj".

9. Kody Voucherów nie łączą się z innymi kodami Voucherów, kodami rabatowymi, rabatami indywidualnymi i innymi promocjami. Automatycznie zostaje wybrany rabat o najwyższej wartości. Możliwe jest wykorzystanie maksymalnie jednej jednostkowej wartości kwotowej Vouchera na jedno zamówienie. Jeżeli inny przysługujący Klientowi rabat ma wyższą wartość niż wartość Vouchera, pojawi się komunikat: "Wprowadzony przez Ciebie kupon rabatowy jest nieprawidłowy lub został już użyty".

10. Voucherów nie można wymieniać na środki pieniężne.

11. Obsługa sklepu internetowego może odmówić realizacji zamówienia w razie wątpliwości co do autentyczności Vouchera.

12. Wykorzystując Voucher w procesie zamówienia Klient potwierdza, że zapoznał się z treścią Regulaminu Wykorzystania Voucherów oraz zaakceptował jego postanowienia.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl