O MNIE

Dzień dobry,

Jest mi bardzo miło Ciebie tu gościć!

 

Jestem absolwentką Uniwersytetu Pedagogicznego. Ukończyłam również studia podyplomowe w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie na kierunku marketing. Wiedzę i wieloletnie doświadczenie wykorzystuję nie tylko w pracy zawodowej, ale również w życiu prywatnym, działając między innymi w Stowarzyszeniu Kierowników Flot Samochodowych. SKFS pojawiło się w moim życiu nie bez przyczyny – motoryzacja skradła moje serce wiele lat temu. Uwielbiam prędkość i adrenalinę.

Pasję motoryzacyjną łączę jednak jak każda kobieta z dbałością o siebie. Starannie wybieram produkty do codziennej pielęgnacji, skupiając się na naturalnych składnikach i ich dobroczynnym wpływie na skórę, włosy oraz cały organizm. Jestem przekonana, że stosując odpowiednie kosmetyki, możemy zapobiegać wielu chorobom skóry, alergiom i przedwczesnemu starzeniu.

To właśnie lata poszukiwań i prób skłoniły mnie do nawiązania współpracy z włoską firmą HSA Cosmetics, tworzącą kosmetyki tylko i wyłącznie na bazie naturalnych składników. Natura obdarowała nas najcenniejszymi skarbami, które cały czas odkrywamy i które nieustannie nas zaskakują. Pragnę podzielić się z Tobą niezwykłymi doświadczeniami, płynącymi z pielęgnacji naturalnymi kosmetykami najwyższej jakości od LULINE - autoryzowanego dystrybutora HSA Cosmetics w Polsce. HSA Cosmetics jest renomowanym, światowym producentem najwyższej jakości nowatorskich kosmetyków od niemal 40 lat. Kosmetyki z oferty HSA Cosmetics otulą Cię przyjemnym zapachem, zadbają o komfort nawet najbardziej wymagającej skóry, zaskoczą przyjemną i lekką konsystencją, idealnym wchłanianiem i przyswajaniem drogocennych składników naturalnych.

Już dziś odkryj cudowną moc naturalnej pielęgnacji, poczuj harmonię, ciesz się zdrową, nawilżoną i sprężystą skórą. To wszystko jest teraz w zasięgu Twojej ręki.

Zapraszam Cię do mojego świata - świata LULINE.

Serdecznie pozdrawiam,

Luba Kurek

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl